Батько має право чи з нього треба витрясти лише обов’язки?

2 роки ago Const-Studio 0

Спочатку були якісь почуття між чоловіком та жінкою. Люди придумали назву таким почуттям: «ЛЮБОВ». Потім жінка вийшла заміж за свого коханого чоловіка (чоловік взяв собі в супутники життя кохану жінку, і вона стала його дружиною).

Стояли вони разом (хто на рушнику, хто під вінцем) – давали клятву один одному, присягалися «любити доти смерть не розлучить»…

Потім в них народилася дитина…

Потім вони розійшлися… «як у морі кораблі»…

Ні, не як у морі кораблі! З цього місця починається для однієї комедія, а для нього – справжня трагедія з драмою навпіл.

На жаль, але відповідальні батьки впираються в стіну різноманітних перепон. І хочуть вони зовсім небагато: надати своєму синові чи доньці любов, турботу, піклування, та приділити час для виховання – щоб з дитини виріс справжній громадянин, гідний пошани суспільства.

З якими проблемами стикаються відповідальні батьки після розірвання шлюбу, про гру судочинців, представників комісії з питань захисту прав дитини Харківської міської ради на чолі з директорами департаментів та різноманітних служб, а також заступником міського голови – в негласній змові з #анажемама проти батьків дітей та здорового глузду – дивіться в сюжеті програми «Насправді»: ведучий Володимир Мазур, гості: координатор Харківського відділення ГО «Батько має право» Ігор Бернадін та юрисконсульт Наталія Андрійчук.

Костянтин Фендріков

 

 

Стаття по темі

Як відповідальні батьки провели День батька у Харкові