Влаштувати відпочинок з дітьми та підлітками – легко, цікаво, пізнавально

2 роки ago Const-Studio 0

Живучи в умовах сучасного життя, знаходячись постійно в круговерті робочих та побутових могутніх вирів життя, батьки іноді впадають у стопор в той час, коли прийшов час відпочинку, і в голові відлунює питання: «Що робити з дитиною під час відпустки чи канікул?!»

Зробіть все дуже просто – сплануйте цікаву подорож – пірніть в «Загублений світ», який описав в 1912 році Артур Конан Дойл в однойменному науково-фантастичному романі.

Аллозаврів (мегалозаврів) та птеродактилів – ви навряд чи зустрінете, а от зустріч з унікальними представниками флори  і фауни, яких оберігає Червона книга – вам та вашим дітям забезпечена!

Національний природний парк «Дворічанський» – з родзинкою крейдяних гір

У долині річки Оскіл, на сході Харківської області, 11 грудня 2009 року за наказом Президента України №1044 був створений Національний природний парк «Дворічанський» на загальній площі 3131,2 га цінних природних територій:

«Метою створення Парку стало збереження своєрідної крейдяної флори, відтворення та раціональне використання цінних природних територій та об’єктів лісостепової зони, що мають важливе природоохоронне, рекреаційне та культурно-освітнє значення».

На офіційній сторінці Національного природного парку «Дворічанський» соціальної мережі Facebook – Ви можете дізнатися про всі новини, екскурсії та події в Парку.

Археологічні знахідки белемнітів – справжнє задоволення для дітей та дорослих

В супроводі Andrew Tupikov та Ann Velichko дорослі отримали надзвичайну екскурсію. А діти – отримали і цікаве дослідження домівок байбаків, і спостереження за птахами, і пізнання про тваринний та рослинний світи крейдового Парку. Після такої цікавої подорожі – діти привезуть додому свої знахідки белемнітів – на пам’ять, щоб згадувати проведені дні з користю і для нових пізнань всесвіту, і знань історії (до якої можна доторкнутися руками в прямому значенні цього слова). А головне – ці дні були проведені разом з батьками, що зміцнює взаємозв’язки між поколіннями, долаючи багатьом відомі перепони спілкування між поколіннями – «батьки та діти».

Крім всього переліченого вище – і діти і дорослі отримали неймовірно велику кількість цілющого для здоров’я повітря – адже на території Національного природного парку «Дворічанський» немає ніяких промислових підприємств.

Костянтин Фендріков