Головний біль – симптоми та причини виникнення | Як і чим лікувати головний біль

2 роки ago Const-Studio 0

Головний біль це те що кожна людина відчувала хоча б раз у житті. Декого з нас постійно мучить це пронизливе та іноді таке різке відчуття болю у голові. Та це не значить що саме джерело болю знаходиться безпосередню в тому місці де ми його відчуваємо. Чому виникає головний біль, та що варто змінити в повсякденному житті аби почувати себе краще? Одна з найрозповсюдженіших причин виникнення головного болю це перевтома організму, або як говорять лікарі головний біль напруження, коли людина працює в інтенсивному режимі.

Сучасна людина багато часу поводить за комп’ютером сидячи в незручному положенні. Через те що відбувається напруга м’язів шиї, а м’язи ший закріплюються до потиличних горбів, і виходить що напружені шийні м’язи призводять до напруження м’язів скальпу. А згадайте всім улюблену манеру розмовляти по телефону утримуючи апарат не руками а наприклад за допомогою плеча. Знайома поза для всіх менеджерів, говоримо та паралельно працюємо за комп’ютером. І так по декілька годин на добу. Таке постійне неправильне робоче положення призводить до того що частина м’язів шиї напружується.  Що призводить до набряку м’язів.

Нерідким є і таке явище як підвивих Атланту. Це перший шийний хребець. І це теж може бути причиною головного болю.

Найчастіше головний біль пацієнт пов’язує з високим внутрішньочерепним тиском, проте такі прості на перший погляд речі як стрес, фрустрації, або невирішених питання з котрими ми звикли жити або змирилися також нерідко призводять до головного болю.

Ліквідувати головний біль можна без застосування уколів та пігулок. Головне: знати причини болю та не зволікати з візитом до лікаря – подробиці дивіться в сюжеті.

Будьте здорові та щасливі!

Ірина Дешпетко