Скрип гальмівних колодок – причина винайдена | Чим змазувати гальма

2 роки ago Const-Studio 0

Компанія-виробник гальмівних систем Textar випустила на ринок запасних частин ще один інноваційний продукт – Q+.

Textar Q+ містить в собі дві основні переваги:

  • покращений зовнішній вигляд та
  • амортизаційний ефект.

Іншими словами, Textar Q+ – це оптимізовані протискрипні пластини для гальмівних колодок, які мінімізують дратівливі скрипучі звуки під час гальмування автомобіля. Вони розроблені для забезпечення підвищеного комфорту і безпеки. Крім цих дуже важливих характеристик, демпферні пластини Textar Q+ мають тиснену текстильну структуру поверхні та відповідають найвищим естетичним вимогам.

Вінченцо Ді Каро, інженер-конструктор компанії-розробника TMD Friction, пояснює: «Протискрипні пластини Textar Q+ працюють в режимі сухого тертя, коливальні рухи-вібрації, які можуть спричиняти неприємні скрипучі звуки – поглинаються інноваційною текстильною поверхнею пластини Textar Q+».

Змазування деталей гальмівної системи

Гальмівні системи працюють не тільки в режимі сухого тертя. Для поліпшення експлуатаційних параметрів рухомих частин гідравлічних гальм і передавальних механізмів – їм необхідно забезпечити змащення.

Компанія-виробник TMD Friction розширила асортимент торгівельної марки Textar новим змащувальним матеріалом Hydra Tec.

Textar Hydra Tec винайдений для змазування робочих поверхонь гальмівних циліндрів, поршнів, а також ущільнювальних елементів. Якщо на СТО під час обслуговування Вашого автомобіля механік застосовуватиме Textar Hydra Tec – це забезпечить вільне переміщення поршнів у гальмівних супортах, плавну роботу гальмівних колодок в з’єднанні з направляючими штифтами гальмівних супортів. Крім цього – лубрикант Textar Hydra Tec відштовхує воду, захищає поверхні ковзання та інші металеві компоненти гальмівної системи від корозії.

Спеціальними тестуваннями підтверджено, що Textar Hydra Tec дозволяється застосовувати спільно з гальмівними рідинами Textar: DOT 3, DOT 4, DOT 4LV и DOT 5.1.

Важливо: в складі Textar Hydra Tec відсутні мінеральні мастила – це дозволяє використовувати змащення в безпосередньому контакті з ущільнювальними елементами, які вироблені з етилен-пропіленового каучуку.

Костянтин Фендріков