Стратегія відновлення цілісності України і деокупації Донбасу «Механізм малих кроків» очима журналістів

1 рік ago Const-Studio 0

Стратегія відновлення цілісності України і деокупації Донбасу «Механізм малих кроків» обговорювалась 06 липня 2018 року на заході «круглий стіл», який проходив у форматі науково-практичної конференції у Харківському національному університеті внутрішніх справ.

Зустріч традиційно відкрив Валерій Сокуренко, ректор ХНУВС, генерал поліції третього рангу, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України.

Але слова ректора Харківського національного університету внутрішніх справ – були сьогодні не на буденну тему:

«П’ятий рік вже точиться війна – збройний конфлікт на Сході нашої Держави. За цей час наша Держава зазнала величезних втрат. Безумовно, перш за все – людських втрат. І це найбільш боляче».

Сучасна гібридна війна – дуже болюча рана для України і наших Олександр Маркович Бандуркаспіввітчизників.

Але, як зазначив президент Кримінологічної асоціації України, доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України, заслужений юрист України Олександр Бандурка – ця війна на потрібна ані українцям, ані громадянам Російської Федерації.

Всім зрозуміло, що війну треба завершувати та повертати Україні окуповані території.

На сайті Харківського національного університету внутрішніх справ більш детально описані всі виступи учасників круглого столу з обговорення проекту Стратегії відновлення цілісності України деокупації Донбасу «Механізм малих кроків», запропонований Міністерством внутрішніх справ України.

Тому в своїй статті я зупинюся на виступі заслуженого журналіста України, голови Харківської обласної організації Національної спілки журналістів України, Олександра Голуба:

«Як журналіст, який працює у засобах масової інформації друкованих, я повинен сказати, що – на сьогоднішній день українська влада, і це я можу сказати і Президенту, і всім іншим які сидять у вищих кабінетах управління Державою,– ми дуже погано працюємо над інформаційною безпекою України. Приклади – будь ласка…»

Подробиці – в аудіозаписі виступу (5 хв. 02 сек.):

Костянтин Фендріков